BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE...
BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE...
BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE...
BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE...
BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE...

BOY COLOUR BROWN BUTY DZIECIĘCE R.31-34 GLAMOURKI BY A LITTLE GLAMOUR

Out-of-Stock
zł247.97

 

CHILDRENSHOES, GLAMOURKI, MANUFAKTURASHOES, NEWBRAND, GLAMSTYLE, OBUWIE DZIECIĘCE

Nasz sklep internetowy A Little Glamour oferuje - skórzane buty damskie oraz dziecięce.
Glamstyle to kolekcja, którą przedstawiamy w sklepie online jako elegancką i stylową propozycję na miarę Madam GLAMOUR.
MANUFAKTURA A Little Glamour WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA TRAKTUJE INDYWIDUALNIE - CZAS REALIZACJI RĘKODZIEŁA WYNOSI ZAZWYCZAJ OD 3-8 DNI... PRECYZJA WYKONANIA TO NASZ PRIORYTET, ZATEM DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ.

TRZEWIKI DZIECIĘCE Z DEDYKACJĄ DLA CHŁOPCÓW

A Little Glamour by Eliza Flis - projektant, konstruktor, twórca marki i linii obuwia Glamourki. Znak rozpoznawczy oryginalności to słodkie serduszko podkreślające więź jaka łączy mamę i dziecko - to prestiżowe obuwie dla kobiet i dzieci, łączące urok nieprzemijającej klasyki z aktualnymi trendami. To właśnie ciekawe zestawienie szczegółów i lokalna polska produkcja stanowią największe atuty brandu. Jest to połączenie praktycznych rozwiązań, fantazji oraz krzykliwej włoskiej mody z miejskim stylem. To właśnie ciekawe zestawienie szczegółów i lokalna produkcja stanowią największe atuty brandu.

GlamStyle to produkt firmy A Little Glamour z wiodącą ideą tworzenia najwyższej jakości produktów z metką 'Made in Poland'.

Tworzymy buty dla osób pewnych siebie, mających własny styl i potrafiących bawić się modą. Każda kolekcja to inna historia...jednak utrzymana w stylu klasycznym w prostej formie, dającej wolność kompozycji. Zaprojektowane dla wygody.

Wykonane z zamszowej naturalnej skóry w kolorze brązu. Wykończone naturalną podszewką oraz wyściółką z logo manufaktury.

Dlugość wyściółki:

20 - 13 cm

21 - 13,6 cm

22 - 14,3 cm

23 - 15 cm

24 - 15,7 cm

25 - 16,4 cm

26 - 17,2 cm

27 - 17,8 cm

28 - 18,4 cm

29 - 19,1 cm

30 - 19,7 cm

31 - 20,3 cm

32 - 21,2 cm

33 - 21,8 cm

34 - 22,4 cm

No reviews

We use cookies to give you the best experience possible. Click accept to continue shopping or find out more in our privacy policy